پله و نرده ترموود | ساخت و نصب انواع نرده و پله چوبی دوبلکس

0

پله و نرده از اجزای جدا ناپذیر در ساختمان‌ها، مجتمع‌ها، خانه‌های دوبلکس، ویلاهای دوبلکس و … هستند که نقش ارتباطی بین طبقات را بازی می‌کنند و چندین طبقه را به یکدیگر متصل می‌کنند. در گذشته از پله و نرده تنها به عنوان اجزایی کاربردی برای بالا رفتن یا پایین آمدن از طبقات استفاده می‌شد اما امروزه نه‌ تنها از کاربردهای پله و نرده در تمامی ساختمان‌ها، مجتمع‌ها و خانه‌های ویلایی استفاده می‌شود بلکه به عنوان عاملی موثر در طراحی داخلی خانه‌های دوبلکس و ویلاها توسط طراحان دکوراسیون شناخته می‌شود.

طراحان دکوراسیون در طراحی پله و نرده از متریال مختلفی استفاده می‌‌کنند و در اکثر مواقع دو متریال کاملا مختلف را با یکدیگر ترکیب کرده و در ساخت پله و نرده از آن ‌ها استفاده می‌کنند. برای مثال طراحان دکوراسیون از متریال فلز یا شیشه برای نرده و از متریال چوب برای پله ‌ها استفاده می‌کنند یا از متریال فلز برای نرده و از متریال شیشه و سنگ برای پله استفاده می‌کنند اما از میان تمامی متریال‌هایی که برای ساخت نرده و پله مورد استفاده قرار می‌گیرد، محبوب‌ترین متریال، چوب ترمووود است.

پله ترموود بیشتر در خانه‌ها و ویلاهای دوبلکس استفاده می‌شود که نه‌ تنها حس و حال لاکچری بودن آن خانه یا ویلا را به افراد منتقل می‌کند بلکه به دلیل بافت طبیعی و زیبایی که دارد جلوه فوق ‌العاده‌ای را به طراحی دکوراسیون داخلی یک خانه یا ویلا می‌دهد. از این ‌رو پله ترمووود طرفداران زیادی در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی دارد.

پله ترمو وود علاوه‌ بر زیبایی منحصر به ‌فردی که دارد از دوام و استحکام بالایی نسبت به سایر متریال‌های موجود مانند شیشه که در ساخت پله و نرده استفاده می‌شوند برخوردار است از این‌ رو خارج از قیمت ترمووود شاهد نرخ بالای فروش ترمووود که در ساخت نردهها و پله، کفپوش، قرنیز و … کاربرد دارد هستیم. همچنین شما می توانید ترموود ارزان و مقرون بصرفه را از مجموعه پارس ترمو تهیه فرمایید.

کاربرد پله و نرده چوبی

یکی از مهم‌ترین کاربردهای پله و نرده چوبی در خانه‌ها و ویلاهای دوبلکس، روح بخشیدن به فضای داخل خانه و استفاده از آن به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی دکوراسیون داخلی خانه است. در واقع یکی از مدرن‌ترین متریالی که در طراحی و ساخت پلهها و نرده در خانه‌ها استفاده می‌شود، ترموود است که تحول خاصی را در دکوراسیون داخلی خانه ایجاد می‌کند.

از طرفی متریال چوب دارای دوام و استحکام بالایی نسبت به سایر متریال‌ها برای طراحی و ساخت نرده و پله است. از این‌ رو زمانی که تصمیم می‌گیرید از نرده چوبی و پله چوبی در منزل یا ویلای خود استفاده کنید مطمئن باشید که مستحکم ‌ترین و مقاوم ‌ترین نوع متریال را انتخاب کرده‌اید. در ضمن پله و نرده چوبی به دلیل برخوردار بودن از مقاومت و استحکام بالا، از طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند.

پله ترموود در طراحی دکوراسیون

همانطور که اشاره کردیم استفاده از پلهها و نرده ترموود یکی از اجزای کلیدی در طراحی دکوراسیون داخلی است به گونه‌ای که خیلی از طراحان دکوراسیون داخلی از پله و نرده ترمووود در خانه‌ها یا ویلاهای دوبلکس به عنوان یک فرصت برای زیبایی و جذابیت طراحی داخلی استفاده می‌کنند. از این‌ رو استفاده اصولی از پلهها و نرده ترمو وود متناسب با سایر المان‌ها در طراحی داخلی دکوراسیون و سبکی که منزل شما دارد می‌تواند تحول دلنشینی را ایجاد کند. علاوه‌ بر این پله چوبی دارای بافت طبیعی و زیبایی است از این‌ رو حس و حال بی‌نظیری را به اهالی خانه منتقل می‌کند.

طراحی و نصب انواع نرده ترمووود

همانطور که اشاره کردیم چوب‌های ترموود از استحکام بالایی برخوردار هستند از این‌ رو به عنوان بهترین متریال برای ساخت پله ها به شمار می‌روند. بنابراین بدیهی است که اکثر کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی به خانواده‌ها پیشنهاد دهند که برای طراحی و نصب نرده و پله خود از متریال ترموود استفاده کنند. اگر شما هم قصد دارید برای استحکام و زیبایی هر چه بیشتر خانه یا ویلای خود از ترموود استفاده کنید می‌توانید به گروه پارس ترمو که با سابقه‌ترین مجموعه در زمینه تولید چوب ترموود و طراحی و نصب پله و نرده همچنین استخر و سونا ترمووود است مراجعه کنید.

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید