درباره ما – About Us | پارس ترمو

درباره پارس ترمو بیشتر بدانید …

مجموعه پارس ترمو در زمینه واردات ترمووود فنلاندی و تولید چوب ترمو ایرانی فعالیت دارد و همچنین در زمینه نصب و اجرای پروژه های ویلایی و ساختمانی دارای سال ها تجربه مفید و نمونه کارهای متفاوت و خاصی است.

این مجموعه با واردات بهترین محصولات ترموود از کشورهای فنلاند و آلمان، کیفیت را سرلوحه خدمات خود به مشتریان قرار داده است.

S 8 2 scaled

پارس ترمو مجموعه ای جوان و پرانرژی است که با داشتن مدیریت و پرسنلی مجرب و متخصص در زمینه چوب های ترموود میتواند بهترین مشاور در خصوص تهیه محصولات ترموود باشد. این مجموعه با دقتی بی نظیر و با پشتوانه چندین ساله در زمینه اجرای چوب های ترمو میتواند کمک شایانی در خصوص اجرا و انتخاب هرگونه طرحی از سوی شما مشتریان گرامی باشد.

مزایای چوب ترموود پارس ترمو علاوه بر زیبایی و اصالت بخشیدن به محیط پیرامون زندگیتان، مقاومت در برابر گرما و سرما و پوسیدگی و قارچ، عمر طولانی، ضد آب و  قابل شستشو بودن می باشد.

همچنین چوب ترموود با عدم تغییر ظاهری شکل و ابعاد و رنگ به مرور زمان سرشار از زیبایی طبیعی و همراه با دوام و ماندگاری بسیار طولانی و مناسب برای تمامی فضاها می باشد.

6

راهنمای خرید ترموود با کیفیت

پارس ترمو در این چندین دهه فعالیت خود در حیطه محصولات ترموود تا به امروز پروژه های متفاوتی در تهران و تمامی شهرستان ها در زمینه زیباسازی ویلا، ساخت آلاچیق، زیباسازی نمای ساختمان، ساخت درب و پنجره و پله و نرده و سقف های متنوع همچنین ساخت استخر و سونا و جکوزی و پارکینگ های متنوع را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده که شما کاربران گرامی جهت بازدید از این نمونه کارها می توانید به صفحه نمونه کارها در همین سایت مراجعه فرمایید.

در پایان بایستی به این نکته مهم اشاره نمود که سیاست اصلی پارس ترمو پایبندی دقیق به تعهدات اجرایی و پیگیری قراردادها و جلب رضایتمندی مشتریان در پایان کار و ارائه خدمات بهینه و با کیفیت به تمامی مشتریان خود در سراسر نقاط کشور ایران می باشد.

لذا اگر خواهان زیبایی در منازل خود هستید و میخواهید این هدیه زیبای الهی را به محیط زندگی خود بیاورید و آرامش را برای خود به ارمغان آورید حتما با پارس ترمو تماس بگیرید تا توسط کارشناسان مشاور، بهترین انتخاب و زیباترین طراحی را برای محیط اطراف خود انتخاب نمایید. تمامی تلاش کارشناسان و مجموعه بزرگ پارس ترمو این است که به شما در زیبا سازی و دکوراسیون منزل و ویلا و محیط اطراف زندگیتان کمک نمایند.

18

تماس بگیرید