کفپوش ترموووود | کفپوش حمام چوبی ترموود | انواع تایل کفپوش چوب ترمو

0

کفپوش ترموووود | کفپوش حمام چوبی ترموود | انواع تایل کفپوش چوب ترمو

کفپوش حمام در انواع متعددی شامل سرامیک، سنگ، کاشی‌های وینیل، چوب و … طراحی و تولید می‌شود که یکی از تاثیرگذارترین اجزاء در طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی است. یکی از انواع کفپوش‌ های مدرن حمام که در حال حاضر طرفداران زیادی دارد کفپوش ترموود است. کفپوش ترمووود به دلیل برخوردار بودن از رنگ تیره و بافتی ساده اما در عین حال زیبا و شیک حمام و سرویس بهداشتی را که اغلب رنگ سفید و روشن دارند از حالت بی‌ روح خارج می‌کند و حال و هوای لاکچری و لوکس را به آن می‌دهد.

در واقع پوشش‌های چوبی به همه جای دکوراسیون داخلی سرک کشیده‌اند چرا که تاکنون کارشناسان طراحی داخلی در اکثر جاهای خانه‌ مانند کف، دیوارها، پله‌ها، نرده‌ها، حمام، سرویس بهداشتی و سقف از پوشش چوبی استفاده کرده‌اند. اما تا قبل از طراحی و تولید پوشش‌های چوبی ترموود ، امکان استفاده از پوشش چوبی در حمام و سرویس بهداشتی ممکن نبود تا اینکه کفپوش ترمو وود روانه بازار شد و خیال طراحان دکوراسیون را از این نظر که می‌توانند از این به عنوان کفپوش حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنند را راحت کرد.

فرآیند تولید چوب ترموود به این شکل است که این چوب را تا حد زیادی حرارت می‌دهند تا رطوبت هسته آن گرفته شود و سلول‌های زنده موجود در آن کشته شوند. پس از طی این مرحله به آن چوب ترموود می‌گویند. از این‌ رو است که پوشش‌ ترموود در برابر رطوبت از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است به گونه‌ای که به راحتی و با خیال راحت می‌توانید از آن به عنوان کفپوش حمام استفاده کنید. برای فروش چوب ترمو نیز قیمت ترمووود در مقایسه با سایر متریال‌های مورد استفاده به عنوان کفپوش حمام مناسب‌تر است که می توانید ترمووود ارزان را از گروه ترمو پارس تهیه فرمایید.

کارایی کفپوش ترموود

همانطور که می‌دانید اکثر حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی دارای تم سفید و بی‌ روحی هستند. برای جبران این بی‌ روحی می‌توان از کفپوش چوب ترمو که رنگ تیره‌ای دارد استفاده کرد. کفپوش حمام از نوع چوب ترمو نه تنها موجب می‌شود طراحی دکوراسیون حمام شما فوق‌ العاده منحصر به‌ فرد و خاص باشد بلکه احساس داشتن یک حمام لوکس و کاملا لاکچری را به شما القا می‌کند. البته زیبایی و ظاهر منحصر به‌ فرد این کفپوش چوبی تنها ویژگی مثبت و کاربرد آن نیست. بلکه مهم‌ترین ویژگی و کاربرد این کفپوش سرویس بهداشتی و حمام مقاومت و استحکام آن در برابر رطوبت و ضربه است.

اگر از آن دسته از افرادی هستید که فکر می‌کنید این نوع پوشش‌ چوبی برای حمام و سرویس بهداشتی مناسب نیست چرا که چوب در برابر آب و رطوبت آسیب‌ پذیر است باید به شما بگوییم که کاملا در اشتباه هستید چراکه چوب ترموود فرآیند حرارت‌ دهی بسیار بالایی را پشت سر می‌گذارد و  رطوبتی که در آن وجود دارد کاملا از بین می‌رود از این‌ رو بهترین متریالی است که می‌توان از آن به عنوان کفپوش حمام و پوشش‌ سرویس بهداشتی استفاده کرد چراکه مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارد.

اهمیت استفاده از کفپوش چوبی

همانطور که اشاره کردیم از متریال مختلفی مانند سنگ، سرامیک، چوب و … برای کفپوش حمام استفاده می‌شود. منتهی هر یک از این متریال دارای ویژگی‌های منحصر به‌ فردی هستند اما از آن‌ جایی استفاده از پوشش‌ چوبی برای حمام و سرویس بهداشتی ضرورت پیدا می‌کند که بخواهید طراحی دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما منحصر به‌ فرد و کاملا لاکچری باشد. با وجود اینکه سایر متریال‌های مورد استفاده برای کفپوش حمام نیز در مقابل آب و رطوبت مقاوم هستند اما این پوشش‌ چوبی در کنار مقاومت و استحکامی که در برابر رطوبت و آب دارد از زیبایی منحصر به‌ فردی هم برخوردار است از این‌ رو شما با نصب کفپوش مذکور دو ویژگی زیبایی و مقاومت در برابر رطوبت را با یکدیگر به حمام و سرویس بهداشتی خود می‌آورید. بنابراین بدیهی است که فروش کفپوش چوبی از نرخ بالایی برخوردار باشد.

نصب و اجرای کفپوش چوبی را به تیم خبره و مجرب پارس ترمو که یکی از با سابقه‌ترین ها در زمینه تولید ترموود و نصب و اجرای پوشش‌ چوبی است بسپارید تا تیم مجرب این مجموعه نصب و اجرای پوشش‌ چوبی به ویژه کفپوش حمام و پله و نرده را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهند.

فروش کف پوش حمام ترمووود

از آنجایی که کفپوش‌های چوبی در عین سادگی از ظاهر بسیار شیک و لوکسی برخوردار هستند توجه همه کارشناسان طراحی داخلی و مردم را به خودشان جلب نموده‌اند از این‌ رو فروش این نوع پوشش‌ها نسبت به سایر کفپوش‌ها بیشتر است.

لطفا به این مطلب رای دهید

92%

92%

عالی
  • امتیاز نویسنده

    9.2

  • امتیاز کاربران (2 رای)

    7.9

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید