رنگ ترمووود | رنگ های ترموود | رنگ های چوب ترمو

2

رنگ ترمووود

تایتل رنگ ترمووود

رنگ بندی ترمووود

رنگ های ترموود

رنگ های ترمو وود

رنگ ترموود

تایتل رنگ ترموود

رنگ ترمووود

رنگ های ترموود برند adler

رنگ ترمووود از لحاظ بصری بر تنوع چوب های ترموود بسیار موثر می باشد. تنوع رنگ ترمووود در محصولات گروه پارس ترمو از برند ADLER آلمان می باشد که شامل بیش از 80 نوع رنگ متنوع و متفاوت است که می توان گفت طیف بسیار گسترده ای از تنوع رنگ ها را در ایران به خود اختصاص داده است.

رنگ ترمووود علاوه بر زیبایی بصری به چوب ترموود مقاومت و استحکام بیشتری در مقابل فشار، دما و رطوبت می بخشد. بسیاری از مصرف کنندگان ترمو  وود ترجیح می دهند تا از رنگ ترمووود استفاده نکنند و رنگ طبیعی چوب را میهمان محیط اطرافشان کنند اما باید بدانند که علت اصلی پوسیدگی و از بین رفتن سریع چوب ترموود استفاده نکردن از رنگ ترمو وود بوده و یا اجرای غلط در رنگ آمیزی آن باعث آسیب رساندن به چوب ترمو می شود.

برای اطلاع از قیمت ترمووود به صفحه ی مربوطه مراجعه کنید . 

برای اینکه چوب ترمو با مقاومت بالا داشته باشید حتما از رنگ ترمووود در استحکام بخشی به آن بهره ببرید و خوب است بدانید تنوع رنگ در برند ADLER بسیار زیاد بوده و شما می توانید از رنگ طبیعی چوب نیز که در طیف رنگ های گروه پارس ترمو موجود است برای محیط اطرافتان استفاده کرده و طبیعت واقعی را به محیط کار و زندگیتان میهمان کنید.

رنگ ترمووود همواره توسط گروه پارس ترمو متنوع تر از قبل شده و به شما مشتریان گرامی توسط همین سایت ارائه می گردد. لذا برای انتخاب رنگ مورد علاقه خود کد رنگ مورد نظر را در همین صفحه از میان سایر رنگ ها انتخاب نموده و به مشاورین گروه پارس ترمو اعلام فرمایید تا رنگ و ابعاد ترمووود مورد نظرتان را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

همچنین شما میتوانید با درخواست کالیته رنگ بصورت حضوری، سمپل رنگ محصولات ما را در محل خود همراه با مشاوره حضوری رایگان تحویل گرفته و مشاهده نمایید.

پیشنهاد می کنیم برای خرید ترمووود از تهران و سایر شهرستان ها ، صفحه ی راهنمای خرید ترمووود را مطالعه کنید .

*تصاویر و مقالات این سایت ،منتشر شده توسط مجموعه ترمو پارس می باشد و هرگونه کپی برداری از آن ممنوع است . 

*تصاویر مطعلق به پروژه های اجرایی تیم ترمو پارس می باشد . 

2 دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید (-:

تماس بگیرید